Прибирати — не лише корисно, а й цікаво та весело

Цьогоріч Чернігівщина проводитиме масштабне весняне прибирання двічі: 23 квітня та 16 квітня.

Організатори екологічної акції «Зробимо Україну чистою!» запевняють, що відійдуть від стандартного розуміння збирання сміття, і зроблять цей процес максимально цікавим.

Довідково: Акція «Зробимо Україну чистою!» — найбільша соціально-екологічна акція в країні, що вже другий рік поспіль відбуватиметься під патронатом Першої Леді Марини Порошенко. Дата проведення — День довкілля, що припадає на третю суботу квітня.

Вже від початку свого існування акція об’єднала всі області України та АР Крим та є частиною всесвітнього руху “Let’s Do It, World”.

Детальніше про свої плани та результати минулорічних прибирань було повідомлено 2 березня під час обласного форуму «Взаємодія громадськості, бізнесу, органів державної влади при вирішенні соціальних питань ВГО «Let’s do it, Ukraine – Чернігівщини».

Захід відбувся в облдержадміністрації за участі представників відповідних структурних підрозділів ОДА та міської ради, а також координаторів ВГО «Let’s do it, Ukraine».

На форумі було чітко визначено, що потрібно для досягнення мети названої екологічної операції.

Перше — це заручитися підтримкою влади та громадськості. Акцію вже підтримує низка Міністерств. На обласному рівні усі структури та відомства також готові максимально сприяти цій події.

Мета акції не лише зібрати сміття, а ще й утилізувати його. Для цього необхідна співпраця і з місцевими підприємствами.

Наступний критерій — комунікація. Важлива вимога — вчасно та чітко сформулювати план дій та індивідуальні завдання. Тобто кожному учаснику акції (структурним підрозділам ОДА, громадськості і т.д) необхідно у визначені терміни пояснити за що він несе відповідальність, у в чому безпосередньо може допомогти.

Налагоджена комунікація регіональних організаторів акції між собою — запорука ефективності. Зокрема, що стосується вивозу зібраного сміття. Працівники ЖКГ мають завчасно отримати інформацію про заплановані місця прибирання, а безпосередньо у день екологічної операції мати відомості чи на всіх зазначених ділянках працюють, — акцентував директор Департаменту інформаційнойної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Андрій Подорван.

Також він наголосив на детальній поінформованості населення, щодо умов акції. Адже, як вже зазначалося, цьогоріч вона планується у вигляді еко-квестів та вікторин.

До слова, для додаткового надання інструкцій, планується провести в облдержадміністрації прес-брифінг.

У Чернігові наймасштабнішим місцем прибирання буде Ялівщина. Однак цьогоріч акція поширилася й на районні центри області, де теж планується зібрати сміття у парках та скверах. Та важливо не лише зробити місто чистим, а й донести його жителям, зокрема молоді, що таким воно може бути завжди. Адже чисто там, де не смітять, — зазначила обласний координатор акції Вікторія Богдан.Doc2

 

Із сайту Менської районної державної адміністрації

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: