На засіданні колегії РДА презентували проект Стратегії модернізації та розвитку державної служби зайнятості на 2016-2020 роки.

1 березня відбулося розширене засідання колегії Менської районної державної адміністрації, яке провів в.о. голови райдержадміністрації Валерій Щукін.
Про стан ринку праці та виконання Програми зайнятості населення району у 2015 році присутніх поінформувала директор районного центру зайнятості Тамара Кот. Вона ознайомила із ситуацією на ринку праці, провела аналіз надання соціальних послуг різним категоріям населення та роботодавцям, розповіла про тенденції, які наразі відбуваються на ринку праці району та висловила подяку соціальним партнерам, волонтерам, роботодавцям, громадським організаціям, керівникам територіальних громад за розуміння, підтримку і допомогу у вирішенні питань зайнятості безробітних громадян.
Також директор презентувала проект Стратегії модернізації та розвитку Державної служби зайнятості на 2016-2020 роки. Ознайомила присутніх з метою Стратегії, основними завданнями та шляхами її реалізації, із змінами, які планується запровадити в діяльності Державної служби зайнятості для підвищення якості обслуговування клієнтів, удосконаленням комунікації між учасниками ринку праці, забезпечення прозорості та відкритості діяльності Служби, покращення кадрового потенціалу, активізацією міжнародного співробітництва тощо. Повідомила про те, що результатом реалізації Стратегії має стати перетворення Служби зайнятості у сучасну сервісну службу з високим рівнем довіри клієнтів, соціальних партнерів та громадськості.
Наголосила на тому, що Державна служба зайнятості за 25 років діяльності довела свою здатність ефективно протистояти викликам ринку праці, запроваджувати ефективні технології надання послуг, забезпечувати розширення їх змісту, а також гнучкість управлінських та організаційних підходів щодо сприяння зайнятості. Проте, в умовах реформування місцевого самоврядування, децентралізації влади та посилення конкуренції між учасниками ринку праці потребує модернізації технологія обслуговування населення Служби з одночасним посиленням її інституційної спроможності, пошуку ефективних шляхів мінімізації ризиків, збільшення частки витрат на реалізацію заходів активної політики зайнятості.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: