ПРЕЗЕНТУВАЛИ РОБОТОДАВЦЯ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ УЧАСНИКАМ АТО

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості для учасників АТО та осіб з інвалідністю 07 грудня в Менському РЦЗ відбувся профінформаційний семінар «Презентація роботодавця», на якому фахівці центру зайнятості презентували шукачам роботи з числа учасників АТО підприємство – ФОП «Довгий М.О.». Микола Олександрович розповів, що підприємство займається технічним обслуговуванням та ремонтом автомобілів різних марок, як вітчизняного так і закордонного виробництва, команда фахівців згуртована, всі працівники мають високу кваліфікацію і працюють злагоджено на спільний результат. Головний лозунг організації – «Клієнт, який надав транспортний засіб для ремонту та обслуговування – має бути повністю задоволений».

Також Микола Довгий поінформував присутніх про умови праці на підприємстві, режим роботи, розмір заробітної плати, детально розповів про обладнання, яке використовується в процесі роботи, ознайомив з технологією виконання робіт. Наразі на підприємстві працюють фахівці різних професій, а саме: слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, рихтувальник кузовів і інші. Засновник підприємства запросив усіх бажаючих після проходження співбесіди працевлаштуватися на постійну роботу та мати стабільну зарплатню. Головне, як зазначив Микола Олександрович, щоб у людини були здібності та бажання працювати з технікою, а також комунікабельність для влиття у дружній колектив. До речі, в результаті плідної співпраці центру зайнятості з даним роботодавцем та проведення співбесіди з присутніми на заході, Микола Довгий запросив на роботу одного демобілізованого учасника АТО з попереднім професійним навчанням за професією слюсар з ремонту автомобілів.

Наприкінці семінару учасники заходу також дізнались про послуги, які надає служба зайнятості, ситуацію на ринку праці та вільні робочі місця й отримали змістовні відповіді на всі свої запитання.

Фахівець з профорієнтації I категорії                                          Олена Бабко

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: