ДОПОМАГАЄМО УЧАСНИКАМ АТО ВІДШУКАТИ СВОЮ СТЕЗЮ ШЛЯХОМ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ

фото гір сонцеМало хто із нас насправді замислюється над цінністю свого життя, допоки в нього все добре, мало хто розуміє цінність кожної миті, яка дійсно є неповторною та незворотною. Ми так звикли до цього стану душевного комфорту, що просто потрапили від нього в залежність та стали сприймати зовнішню рівновагу, як належне.

Ніхто і гадки не мав про те, що ситуація в Україні може рано чи пізно змінитися та прийде той час коли бажання миру в Україні стане найжаданішим. Коли в 2014 році на територію нашої держави вдерся агресор у переважної більшості громадян світогляд повністю змінився, українці змушені були об’єднатися і стати на захист рідної землі, відвойовуючи неньку Україну на Сході нашої країни. Ті хлопці, які повернулися з АТО в рідні домівки вже по-іншому дивляться на себе вчорашніх, цінують кожну хвилину свого життя, вірять в неминучу перемогу, сім’ю, родину і сподіваються, що воювали не дарма, і діти будуть жити краще. Нашим захисникам довелося пройти справжнє пекло в зоні АТО, вони бачили жах війни, горе, страждання, біль та відчай в очах матерів, сестер та батьків, сльози в очах українських дітей, наших дітей, які як ніхто інший на це не заслуговують.

Там на передовій, дехто з хлопців просто впадав в відчай від безвиході та зневіри , але, хоча на душі було темно, боляче та гірко все одно жевріла надія на те, що все буде добре, бо інакше і не має бути – добро завжди перемагає зло. Демобілізованим військовослужбовцям учасникам АТО довелося багато пережити і наш громадянський обов’язок перед цими хлопцями допомогти кожному адаптуватися до мирного життя, підтримати словом та ділом.

Тож одним із пріоритетних напрямків роботи Менського РЦЗ є робота з демобілізованими військовослужбовцями учасниками АТО. Районний центр зайнятості надає допомогу учасникам АТО у сприянні працевлаштуванню та професійній самореалізації, проводить з колишніми бійцями тренінги з метою надання психологічної допомоги та підтримки, ознайомлює із способами подолання стресу, а також фахівці центру зайнятості надають допомогу учасникам АТО в професійному самовизначенні, всім бажаючим допомагають в організації власного бізнесу. Так, демобілізований військовослужбовець учасник АТО Олександр Бреус після повернення з війни одразу звернувся за допомогою до Менського РЦЗ. Отримавши консультацію з питань працевлаштування від фахівців центру зайнятості прийняв рішення відкрити власну справу. Олександру з дитинства подобалася робота, пов’язана з сільським господарством. Залюбки виконував прохання батьків похазяйнувати по господарству, годував корів, курей, качок, коня. Тож і бізнес свій вирішив пов’язати з сільським господарством, а саме розводити домашню птицю на продаж.

З метою отримання інформації про основні поняття підприємництва і ознайомлення з нормативно-законодавчою базою підприємницької діяльності відвідав в центрі зайнятості семінар «Як розпочати свій бізнес?» та профконсультаційний семінар «Від бізнес-ідеї до власної справи» (цикл тематичних семінарів). Після успішного завершення курсів цільового призначення за навчальною програмою «Основи малого підприємництва» та захищення бізнес-плану перед спеціально створеною комісією отримав одноразову допомогу від районного центру зайнятості для організації підприємницької діяльності.

Наразі цей молодий чоловік успішно вирощує птицю породи кохінхин та брама. Господар дбає про своїх курей, закуповує їм тільки високоякісний комбікорм, щоб птиця була здорова, обладнав та утеплив приміщення для їх утримання, має інкубатор. На майбутнє планує розширення виробництва. Якщо рентабельність по вирощуванню птиці буде збільшуватись буде продавати курячі яйця, а також планує розводити корів.

Фахівець з профорієнтації I категорії                                          Олена Бабко

фото курей брама

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: