Координація спільних дій органів виконавчої влади у питанні соціальної підтримки учасників АТО.

19 листопада директор районного центру зайнятості Тамара Кот взяла участь у засіданні «круглого столу» з нагоди Дня Гідності та Свободи на тему: «Координація спільних дій відповідних структур органів виконавчої влади, громадськості у питанні соціальної підтримки та медичної допомоги воїнам АТО та їх сімей», який відбувся у Менській РДА.

У засіданні взяли участь військовий комісар, керівники та спеціалісти окремих управлінь, відділів та установ, які причетні до надання соціальних і медичних послуг, представники громадських організацій, учасники АТО, волонтери.

Керівник центру зайнятості повідомила, що у поточному році до центру зайнятості звернулося 66 демобілізованих військовослужбовців учасників АТО. Роботу знайдено для 9 осіб цієї категорії, з них 6 навчалися, 5 з яких, після закінчення курсів цільового призначення отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для провадження підприємницької діяльності. 10 осіб залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Крім того на засіданні було детально обговорено низку важливих питань: про порядок надання воїнам АТО статусу учасника бойових дій; надання субсидій; про медичне забезпечення, реабілітацію та оздоровлення; про державні гарантії щодо зайнятості, про адаптацію та психологічну реабілітацію учасників антитерористичної операції; про відведення земельних ділянок тощо.

У підсумку заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко закликав всіх присутніх до конструктивної співпраці та порозуміння для спільного вирішення питань соціальної підтримки  учасників АТО.3 6 ё1

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: