ДОПОМАГАЄМО ВОЇНАМ АТО АДАПТУВАТИСЯ В МИРНОМУ ЖИТТІ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

19 листопада в Менському РЦЗ відбувся семінар-тренінг для демобілізованих військовослужбовців учасників АТО. Захід організований з метою інтеграції їх у суспільство та повернення до продуктивної зайнятості.

Cеред запрошених психологи-консультанти Чернігівського Центру психолого – соціальної допомоги «Ресурс» Ірина Глушко, Ольга Буковська, Наталія Ющенко, відповідальний за питання у справах родин загиблих Микола Шанський, керівник сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО по Чернігівській області – голова Спілки воїнів АТО Чернігівщини Альберт Черешко, заступник голови ГО «Менська сотня» Олег Небера, представники Менського військомату Тетяна Полтарак та Інна Скляр. «Ми об’єдналися для того, щоб Ви, наші воїни та Ваші рідні, могли отримати соціальну та психологічну підтримку, безкоштовну правову допомогу. Ваш подвиг заради Вітчизни ніколи не буде забутий. Те, що, Вам довелося пережити, наш спільний біль, і ми прагнемо до того, щоб Ви не залишилися наодинці зі своїми проблемами» – з такими словами звернувся до присутніх Олег Небера.

Альберт Черешко розповів учасникам заходу, що інваліди війни з числа учасників АТО та учасники бойових дій, мають можливість безкоштовно оздоровитися в санаторіях України, забезпечуються житлом за державні кошти, хто потребує, забезпечуються технічними та іншими засобами реабілітації, а також ознайомив з порядком та переліком документів, які для цього необхідні.

Продовжили захід психологи – консультанти Чернігівського Центру психолого – соціальної допомоги «Ресурс», які розповіли присутнім про те, що Центр надає безкоштовну психологічну допомогу мобілізованим та військовослужбовцям, що перебувають на ротації, демобілізованим, членам їх родин та сім’ям загиблих, а також надає демобілізованим військовослужбовцям учасникам АТО безкоштовні фізіотерапевтичні процедури, що направлені на зняття стресової напруги, активізації всіх процесів організму, покращення пам’яті, сну та покращення загального тонусу організму. Це такі процедури як: флаотерапія, сухожил, масаж класичний.

Ведуча тренінгових груп, психолог-консультант Центру Ірина Глушко ознайомила присутніх з теоретичними основами виникнення стресу та відновлення внутрішньої рівноваги, провела з учасниками тренінгу вправи на досягнення емоційного і психофізіологічного здоров’я та гармонізації взаємовідносин з навколишнім світом.

Фахівці служби зайнятості поінформували присутніх про ситуацію на ринку праці, актуальні вакансії та послуги служби зайнятості, зокрема підбір роботи, організацію професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, в тому числі в ЦПТО ДСЗ, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, сприяння у відкритті власної справи, надання профінформаційних і профорієнтаційних послуг.

Фахівець з профорієнтації I категорії                                 Олена Бабко

 

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: