ДОПОМАГАЄМО ПРАВИЛЬНО ЗОРІЄНТУВАТИСЯ НА СУЧАСНОМУ РИНКУ ПРАЦІ

 

8586З метою забезпечення зайнятості, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці внутрішньо переміщених осіб, які переїхали до м. Мена із зони проведення антитерористичної операції та демобілізованих військовослужбовців учасників АТО 09 жовтня на території міського автовокзалу фахівці Менського РЦЗ провели виїзну акцію центру зайнятості з використанням мобільного засобу інформування.

Фахівці районного центру зайнятості ознайомили присутніх з основними послугами, які надає служба зайнятості, з переліком документів, які потрібні для реєстрації в службі зайнятості, з можливостями професійного навчання та перенавчання, в тому числі в ЦПТО ДСЗ, можливостями працевлаштування, зокрема, умовами участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, з можливостями відкриття власного бізнесу за сприяння служби зайнятості, трудовими правами найманих працівників, наявними вакансіями Менського району та Чернігівської області .

Участь у заході взяли 18 осіб, з яких 5 демобілізовані військовослужбовці учасники АТО. В ході зустрічі демобілізованим бійцям надана детальна інформація стосовно того, як учаснику АТО отримати посвідчення «учасник бойових дій», посвідчення «інвалід війни» та одноразову грошову допомогу у разі настання інвалідності чи втрати працездатності без встановлення інвалідності, а також розглянута схема «Як членам сім’ї військовослужбовця отримати допомогу в місцевих органах влади та самоврядування».

Присутньому на заході внутрішньо переміщеній особі фахівці з активної підтримки презентували дорожню карту для людей внутрішньо переміщених в межах країни для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб.

Під час виїзної акції всі бажаючі шукали роботу через інтернет-портал державної служби зайнятості «Труд» та отримали якісні профорієнтаційні консультації з питань визначення власних здібностей шляхом проходження профдіагностичного тестування. Також, під час зустрічі надавались індивідуальні консультації. В кінці акції всі бажаючі отримали листівки з питань зайнятості.

Фахівець з профорієнтації I категорії                      Олена Бабко

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: