Сприяємо соціальній адаптації та поверненню до повноцінного життя учасникам АТО.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

01 жовтня 2015 року директор районного центру зайнятості Тамара Кот взяла участь у прес-конференції присвяченій початку діяльності у Менському районі Проекту «Центр інформаційно-правової та психологічної підтримки учасникам АТО та членам їх сімей». Проект впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Ознайомили з Проектом волонтери Інна Скляр, Валентин Дорошенко та Леонід Небера. Зокрема, Валентин Дорошенко учасник АТО, розповів про проблеми, з якими зіштовхуються ветерани АТО та члени їх сімей, повертаючись із війни до мирного життя. На часі вкрай необхідно вирішувати проблемні питання учасників бойових дій, адже разом більше можливостей знайти шляхи для їх вирішення. Леонід Небера наголосив, що в рамках даної ініціативи планується залучити досвідчених і професійних юристів, адвокатів, психололгів та інших фахівців які згодні надавати професійну допомогу військовослужбовцям. «Ми звертаємось до всіх небайдужих правників та запрошуємо долучитись до проекту. В цей складний для України та українців час, в силах кожного із нас надати свою посильну допомогу тим, хто її потребує. Ми будемо вдячні за підтримку проекту та розповсюдження інформації про нього серед коллег» – сказав Л.Небера.

Керівник центру зайнятості привітала ГО «Менська сотня» з перемогою і отриманням Гранта від Європейського Союзу і побажала успіхів у цій новій і нелегкій справі, впевненості і оптимізму. Поінформувала присутніх про те, що служба зайнятості вже давно і активно працює в напрямку соціальної підтримки учасників АТО та адаптації їх у мирному житті, надає цілий комплекс соціальних послуг для сприяння працевлаштуванню цій категорії громадян. Протягом поточного року на обліку у центрі зайнятості перебувало 47 військовослужбовців учасників АТО, 5 працевлаштовані, 4 з яких пройшли навчання і отримавши кошти одноразової виплати допомоги по безробіттю відкрили власну справу. До речі, один з них був присутній на презентації Проекту. Також учасники АТО беруть участь у тимчасових роботах. Вже здійснено 5 виїздів мобільним центром зайнятості, у яких взяли участь 22 учасники АТО. Розказала про плідну роботу з Менським районним військовим комісаріатом на основі Угоди про співпрацю, про те, що служба зайнятості готова й надалі допомагати учасникам АТО адаптуватися у мирному житті та впроваджувати ефективні механізми забезпечення учасників АТО соціальними послугами, передбаченими законодавством України.

Керівник центру надання безоплатної первинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко запевнив, що фахівці очолюваної ним установи готові якнайкраще та якнайшвидше надавати інформаційно-правову допомогу учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: