ДОПОМАГАЄМО УЧАСНИКАМ АТО АДАПТУВАТИСЯ У МИРНОМУ ЖИТТІ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості наразі є робота з демобілізованими військовослужбовцями, ветеранами війни та учасниками АТО. Після повернення додому із зони проведення антитерористичної операції наші хлопці мають відчувати підтримку не лише рідних та близьких, а й держави. З метою ознайомлення колишніх бійців з законодавством у сфері зайнятості, надання інформації про послуги державної служби зайнятості та визначення шляхів професійної адаптації до потреб ринку праці Менський РЦЗ постійно проводить інформаційні семінари для військовослужбовців та учасників АТО.

Так, 28 вересня фахівцями активної підтримки районного центру зайнятості організовано один з таких семінарів . Під час заходу присутніх поінформували про ситуацію на ринку праці, актуальні вакансії та послуги служби зайнятості, організацію професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, в тому числі в ЦПТО ДСЗ, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, сприяння у відкритті власної справи, надання профорієнтаційних послуг.

В заході прийняла участь провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій Управління соціального захисту населення Менської РДА Наталія Гончар. Фахівець повідомила присутніх, що всі військослужбовці учасники АТО мають ряд пільг, які надає їм держава, зокрема це: 75% на житлово-комунальні послуги, 50% на абонплату телефону, у разі, якщо телефон зареєстрований на пільговика. Також демобілізовані бійці мають можливість санаторно-курортного лікування в санаторіях Одеської, Дніпропетровської та Київської області. А ще, демобілізовані військослужбовці учасники АТО, які мають посвідчення ветеранів війни-учасників бойових дій, мають право на отримання одноразової грошової допомоги яка буде надаватись 9 травня до Дня відзначення Великої Перемоги.

Наталія Вікторівна звернула увагу колишніх бійців на те, щоб вони не соромились та зверталися до Управління соціального захисту населення Менської РДА і отримували пільги, які їм по праву належать. На сьогоднішній день до Управління соціального захисту населення Менської РДА звернулися 85 учасників бойових дій та отримали пільги на тверде паливо та скраплений газ, і це, звичайно не всі захисники рідної землі.

Наприкінці зустрічі всі учасники отримали змістовні відповіді на свої запитання.

Фахівець з профорієнтації I категорії               Олена Бабко

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: