ПРООН надасть рекомендації щодо створення Нацагентства зайнятості

За результатами моєї домовленості з Директором ПРООН в Україні Янтомасом Хімстра, до 9 вересня в Україні працюватимуть міжнародні фахівці Діагностичної місії ПРООН щодо реформування ринку праці в Україні. За підсумками роботи експерти нададуть конкретні рекомендації щодо створення Нацагентства, які базуватимуться на кращому міжнародному досвіді з урахуванням специфіки українського ринку праці.

Фахівці місії проведуть зустрічі з профільними міністерствами та відомствами, експертними організаціями та інститутами. Вчора співробітники ПРООН працювали із керівниками профільних підрозділів центрального апарату ДСЗ та відвідали Київський міський центр зайнятості. Сьогодні працюють у Харкові, де побачать роботу інформаційно-консультативного центру, відвідають міський центр зайнятості та центр профтехосвіти.

Зрозуміло що є різні думки, щодо впровадження реформи. У цій ситуації саме міжнародна експертна допомога, яка базуватиметься на кращих позитивних практиках у світі, стане для нас гарантом якості, дієвості та ефективності створення майбутнього Національного агентства зайнятості.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: