Хто шукає роботу – той її знаходить.

Кожна людина хоче досягти успіху в житті. Навіть в умовах економічної нестабільності багато підприємців продовжують успішно працювати.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Щоб допомогти людям не зневірятись в собі, в своїх власних силах Державна служба зайнятості сприяє самозайнятості населення. Так, однією з послуг служби зайнятості є надання допомоги в організації власної справи. Якщо на ринку праці немає підходящої роботи і у людини є бажання зайнятись підприємництвом – можна отримати допомогу для організації власного бізнесу. Самозайнятість – це один із видів зайнятості, а зайнятість як відомо – це найдешевші та найефективніші ліки від багатьох неприємностей в житті. Так, з січня по липень 2015 року за сприянням Менського районного центру зайнятості власну справу відкрили 19 осіб.

Для інформування населення щодо послуг які сприяють самозайнятості громадян, Менським районним центром зайнятості 11 серпня 2015 року проведено «День відкритих дверей»,  присвячений «місячнику підтримки підприємництва». Відвідали захід 21 особа.

Метою заходу стало формування позитивної мотивації до зміни власного професійного життя, створення загального уявлення про бізнес, його переваги, складнощі та перспективи. На семінар був запрошений Песоцький Ігор Ігорович, який нещодавно відкрив власну справу і веде активну підприємницьку діяльність. Ігор Ігорович розповів про важливість розвитку підприємництва як в районі, так і в Україні в цілому, про важливість навчання людей бізнесовій справі, про те, що кожна людина може зайнятись підприємництвом, але для цього не треба боятись змінити своє життя, треба вчитись економити, вчитись думати самостійно, зважено приймати рішення і наполегливо йти до мети.

Сподіваємося, що «День відкритих дверей» ЦЗ присвячений «місячнику підтримки підприємництва», вселив в людей віру в майбутнє, впевненість в завтрашньому дні і надав рішучості шукати і знаходити роботу

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: