ЗНАЙОМИМОСЯ З КРАЩИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ РАЙОНУ. ТОВ “МЕНА-АВАНГАРД”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В рамках проведення «Дня відкритих дверей на підприємстві» Менський районний центр зайнятості 06 серпня 2015 року презентував шукачам роботи одне з кращих сількогосподарських підприємств Менського району ТОВ «Мена-Авангард», де працює близько 300 чоловік. Підприємство спеціалізується на вирощуванні та утриманні великої рогатої худоби, а також займається вирощуванням сільськогосподарських культур: пшениці, жита, овса, сої, кукурудзи, картоплі тощо.

Відкрила захід директор районного центру зайнятості Тамара Кот. Вона розповіла присутнім про багаторічну, плідну співпрацю з даним підприємством, про те, що тільки цього року на підприємство було працевлаштовані 65 безробітних громадян, 10 з яких успішно пройшли навчання на підприємстві. Керівник центру зайнятості зробила наголос на тому, що служба зайнятості і надалі готова організувати підготовку необхідних кадрів, як безпосередньо на виробництві, так і в центрах профтехосвіти державної служби зайнятості для найшвидшого  задоволення потреб роботодавця у кадрах.

Про діяльність підприємства, основний склад працівників, режим роботи, умови праці та обов’язки працівників розповів присутнім знаний в районі господар і керівник Володимир Прищепа. Він поінформував про те, що наразі підприємство має більше 2000 голів великої рогатої худоби, з них більше 800 корів. Надій молока за добу складає більше 13 тон. Планується розширення господарства, а отже, буде необхідність в укомплектуванні кадрами. Потрібні будуть: трактористи, дояри, тваринники. охоронники,

Під час заходу 20 безробітних, в тому числі 1 особа з числа внутрішньо переміщених, та два демобілізованих військовослужбовців учасників АТО оглянули виробничий процес, відвідали механізований тік та тракторний стан.

Фахівці центру зайнятості поінформували присутніх про стан ринку праці, наявність вільних робочих місць, розповіли про послуги, які надає служба зайнятості безробітним та роботодавцям, про вирішення проблем зайнятості внутрішньо переміщених та демобілізованих військовослужбовців учасників АТО.

Також на заході був присутній заступник Менського міського голови Юрій Стальниченко, який розповів присутнім про те, яку важливу роль відіграє центр зайнятості в житті кожної незайнятої людини.

Підсумовуючи результати зустрічі можна сказати, що, допоки будуть існувати і працювати такі підприємства – роботу можна шукати і успішно знаходити.

 

Фахівець з профорієнтації I категорії                   Олена Бабко

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: