Модернізація державної служби зайнятості – для розвитку трудового потенціалу нашої держави.

В умовах реформування нашої держави постала нагальна потреба у модернізації служби зайнятості, втіленні нових форматів її взаємодії з шукачами роботи та роботодавцями. Служба зайнятості запроваджує нову концепцію роботи і змінює філософію своєї діяльності – від безробіття до сприяння повноцінній зайнятості.

Серед запроваджуваних службою зайнятості інновацій є створення інформаційно-консультаційних центрів (ІКЦ) для пошуку роботи підлітками, молоддю, жінками, що виховують дітей, внутрішньо переміщеними особами, демобілізованими учасниками АТО. Запроваджується супровід працівниками служби зайнятості окремих категорій безробітних громадян після їх працевлаштування упродовж 6 місяців.

Планується також під егідою місцевих органів виконавчої влади створити сервісні центри «під одним дахом», які будуть разом із соціальними партнерами та волонтерами в єдиному інформаційному просторі обслуговувати громадян, які потребують додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню.

Крім того, створюватимуться консалтингові центри та бізнес-інкубатори – як інформаційні осередки центрів зайнятості, в яких передбачається надання комплексної допомоги з ведення бізнесу підприємцям-початківцям як із числа безробітних, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, так і для всіх бажаючих.

Задля пом’якшення непростої ситуації на ринку праці, підвищення конкурентоспроможності шукачів роботи шляхом їх професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації з використанням досвіду європейських країн опрацювання механізму підтвердження результатів неформального навчання за робітничими професіями. Крім того, серед пріоритетів діяльності державної служби зайнятості – удосконалення співпраці з роботодавцями та побудова ефективної моделі співпраці з соціальними партнерами, громадськістю та волонтерами.

Сподіваємося, запровадження нових форматів, всі інновації та започаткування у роботі служби зайнятості допоможуть нам активніше долучитися до створення та розвитку трудового потенціалу нашої держави.

Advertisements
Оприлюднено в Наші новини. Leave a Comment »

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: