АКТИВІЗАЦІЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА СВОЄ МАЙБУТНЄ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA13 травня 2014 року на базі Менського РЦЗ відбувся семінар “Презентація навчального закладу” для учнів 11 класів Менської районної гімназії. Молодим людям презентували 8-ий навчальний центр Державної спеціальної служби транспорту – багатопрофільний навчальний заклад, який здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за робітничими професіями.

Вибір професії – найголовніше завдання для випускників. Із закінченням школи починається доросле життя і є діти, які  ще не вибрали фах, за яким вони будуть працювати, не усвідомили, наскільки відповідальним, є етап вибору професії. З метою підвищення активності до свідомого професійного самовизначення у молодих людей, спеціалісти з профорієнтації приділяють особливу увагу профорієнтаційній роботі з молоддю. Менський РЦЗ постійно працює в цьому напрямку, співпрацює з навчальними закладами.

Щоб ознайомити учнів з 8-им навчальним центром Державної спеціальної служби транспорту до семінару був залучений представник навчального закладу. Віталій Миколайович продемонстрував присутнім відеофільм про навчальний заклад, ознайомив з переліком професій, на які можна вивчитися у навчальному центрі: водолаз, охоронник, копрівник, такелажник, акумуляторник, монтер колії, машиніст крана автомобільного, машиніст екскаватора одноковшового, машиніст бульдозера, машиніст електростанції пересувної, водій категорії В, С, Д. Орієнтував випускників на свідомий вибір професії. Надавав змістовні поради. Всі присутні залишились задоволені зустріччю.

Провідний спеціаліст                               Олена Бабко

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: